İade Şartları

Has Oto Kılıf’dan satın aldığınız ürünlerde cayma hakkı ve iade imkanı kişiye özel baskılı ürünler olduğundan değişim ve iptal hakkı bulunmamaktadır. Tasarım hatalarından kaynaklı sorunlar müşteriye aittir ve onay alınarak işleme alınmış olacaktır. Baskı hatalarından kaynaklı sorunları iade veya değişim kabul edilir. Diğer türlü imkanlarda değişim yapılmamaktadır.

Aldığınız Baskısı Hatalı Ürünlerde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 3 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Teknik Servis sorumlularımız en geç 2 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri ve gerekli görmesi halinde ürünün incelenmek üzere tarafımıza gönderilmesini isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretimden veya cihazdan kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden gönderilecek ve  karşı ödemeli olarak adresinize gönderilecektir. 

Has Oto Kılıf yalnızca İŞ ve EV’lere gönderim yapmaktadır. Fiyatlarımızın PAREKENDE ve KARGO DAHİL fiyatlar olmasından dolayı, üretimden ve baskıdan kaynaklı olabilecek hatalar nedeni ile ÜCRETSiZ olarak yeniden gönderilen cihazların ( geliş-gidiş ) kargo ücreti  tarafımıza aittir ve şehri tasarım tarafından  KARŞILANIR.

iade İşlemleri

Üretim ve baskı hatalarından kaynaklanan  iade işlemleriniz için, ürünü Anlaşmalı olduğumuz kargo ile  Şehri Tasarım “Osmangazi Mh. Esen Cd. No:109/111 Esenyurt / İSTANBUL”  adresine  kargo karşı ödemeli  göndermeniz gerekmektedir. “Anlaşma Dışı Kargolarda Ödeme Göndericiye Aittir.”

Ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ödeme iade işlemlerinin hesabınıza veya kredi kartınıza yansıması çalıştığınız  bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir.

Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz sistemimizde kayıtlı olan  adresinize ‘Karşı Ödemeli’ olarak yeniden gönderilecektir.

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi iletisim@hasotokilif.com adresinden yada  +90 506 474 86 36  no lu telefon numaramız üzerinden bildirebilirsiniz.

Siparişinizin hazırlanma süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Siparşiniz işleme alınmadan önce  +90 506 474 86 36 no lu telefonumuzdan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz işleme alındaktan sonra,   siparişinizi iptal etme imkanı bulunmamaktadır. Siparişinizin güncel durumunu, “Hesabım” menüsü altında bulunan “Şiparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kargo  paketinin üzerinde yer almaktadır. Yer almayan faturalar için kayıtlı mail adresinize gönderim sağlanacaktır. Siparişinizde teslimat sırasında  kargo da oluşabilecek yırtık,dağınık veya  başka herhangi bir nedenle hasar görmüş paketler için kargo görevlisine tutanak tutturunuz.Kargo şirketi tarafından Tutanak tutulmaması halinde hasarlı paketi  teslim almadan  kargo görevlisine iade ediniz.

Siparişleriniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda +90 506 474 86 36 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.